Logo minvent
Przenośny system do usuwania oleju Salarollpump

Aktualności

Innowacja w technologii pneumatycznych pomp membranowych
Innowacja w technologii pneumatycznych pomp membranowych 21 marca 2023

Pompy Pumps 2000 to jedyne na świecie pompy membranowe zaprojektowane do zastosowań w górnictwie. Zostały stworzone na zamówienie australijskiego przemysłu wydobywczego z tego względu, że wykorzystanie produktów innych marek wiązało się z wysokimi kosztami.

Usuwanie piany w ściekach za pomocą zgarniaczy Megator
Usuwanie piany w ściekach za pomocą zgarniaczy Megator 21 marca 2023

Pomimo tego, że zgarniacz Alpha został pierwotnie zaprojektowany do usuwania oleju z powierzchni wody, jego uniwersalność potwierdza się w przypadku zanieczyszczeń innych niż olej. W oczyszczalni ścieków w Nowym Jorku zaistniał problem z bardzo grubą warstwą piany na powierzchni zbiorników napowietrzania.

Pompy perystaltyczne LSM w biogazowniach
Pompy perystaltyczne LSM w biogazowniach 21 marca 2023

Firma LSM Pumps posiada wieloletnie doświadczenie w wytwarzaniu produktów spełniających różnorodne potrzeby przemysłu rolnego. Naszym nowym produktem są od niedawna dostarczane na rynek pompy dla instalacji biogazu, które służą do pompowania biomasy.

Pompy pneumatyczne membranowe: z Australii do zastosowań na całym świecie
Pompy pneumatyczne membranowe: z Australii do zastosowań na całym świecie 27 lutego 2023

Firma Pumps 2000 została założona w Australii w 1989 roku, oferując pneumatyczne pompy membranowe umożliwiające pompowanie czynników ściernych, żrących i zawierających ciała stałe. Pompy znalazły zastosowanie w górnictwie podziemnym, jako alternatywa dla ciężkich, wymagających intensywnych konserwacji pomp membranowych.

pompy perystaltyczne LSM
Pompy perystaltyczne LSM w branży rolniczej 24 lutego 2023

Pompy LMS są również stosowane są w branży rolnej. Sprzedaliśmy wiele pomp rolnikom w całej Danii. Pompa LSM to produkt doskonale nadający się do wykonania tego typu specjalistycznego zadania.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.

Call Now Button