Logo minvent
Przenośny system do usuwania oleju Salarollpump

Współpraca

  • Pompy perystaltyczne LSM

LSM Pumper

Firma rozpoczęła działalność w 1982 roku na przedmieściach Børglum w Danii skupiając się na sprzedaży maszyn rolniczych i ciągników oraz na remontach. Po kilku latach w branży narodziła się myśl stworzenia pompy perystaltycznej. Wykonanie tego produktu nie było łatwe, ponieważ konieczne było zaprojektowanie pompy, wykonanie prototypu i poddanie go próbom. W 1990 firma przeniosła się do większego obiektu w miejscowości Vrå, gdzie w 1993 wyprodukowała pierwszą pompę perystaltyczną. Obecnie firma produkuje 14 wielkości pomp i jest producentem największej pompy perystaltycznej na świecie.
  • Pompy membranowe Pumps 2000 z certyfikatem ATEX

Pumps 2000

Firma Pumps 2000 powstała w 1989 roku w Australii, oferuje pneumatyczne pompy membranowe przeznaczone do transferu cieczy zanieczyszczonych, z dużymi cząstkami stałymi oraz cieczy korozyjnych. Urządzenia produkowane przez firmę Pumps 2000 są przystosowane do pracy w środowisku górniczym i stanowią doskonałą alternatywę dla ciężkich, wymagających częstej konserwacji pomp membranowych, które dotychczas były używane w kopalniach. Pompy te charakteryzuje niska waga, a także długa żywotność części zamiennych i doskonałe parametry pracy. Dziś pompy Pumps 2000 są stosowane w kopalniach węgla kamiennego i kopalniach skał twardych na całym świecie oraz w przemyśle ogólnym, morskim, budowlanym, spożywczym, chemicznym i zastosowaniach kontroli zanieczyszczeń.

  • Pompy i zgarniacze oleju Megator

Megator

Megator znany jest na całym świecie jako producent innowacyjnych i jedynych w swoim rodzaju pomp wyporowych oraz rozwiązań do ograniczania zanieczyszczeń do pracy w jednych z najtrudniejszych warunków. Wydajność, jakość i niezawodność naszych produktów do zastosowań w przemyśle ogólnym, flocie morskiej , górnictwie i ochronie przed zanieczyszczeniami są cały czas przewyższają oczekiwania naszych klientów. Od 1946 roku nieustannie pomagamy naszym klientom wybrać najlepsze urządzenia oraz rozwiązania zaspokajające ich konkretne potrzeby. Nasze pompy oraz systemy stosowane są w tysiącach bardzo wymagających lokalizacji w tym m.in. we flotach handlowych oraz na statkach marynarki wojennej USA oraz brytyjskiej Królewskiej Marynarki Wojennej.

  • Przenośny system do usuwania oleju Salarollpump

Salarollpump

Faltech AB , z siedzibą w Älvdalen w środku Skandynawii, koncentruje się na rozwoju , produkcji i sprzedaży systemów pompowych do transferu cieczy o wysokiej lepkości i dużym zanieczyszczeniu w odległych obszarach . Większość pomp przeznaczona jest do usuwania wycieków ropy, różnych chemikaliów oraz szlamu. Sercem systemu jest specjalna konstrukcja pompy perystaltycznej. Główną zaletą systemu jest mobilność, która pozwala na działanie w obszarach trudno dostępnych bez dróg. System Salarollpump może wykonywać zadania podobne do wozów asenizacyjnych. Nasze systemy wykorzystywane są do czyszczenia zbiorników, pogłębiania, czyszczenie wodorostów przy linii brzegowej.

  • Generatory ciągu powietrza Secomak

Secomak

Firma Secomak zajmuje się działalnością w branży pneumatycznej od 1930 roku i produkuje szeroką gamę wentylatorów, nagrzewnic powietrza procesowych, noży i akcesoriów do zastosowania w przemyśle ogólnym. Firma rozrosła się do innych produktów i usług, w tym wojskowych systemów łączności, elementów pneumatycznych, tuneli obkurczających, systemów stelaży pod klucz, wzmacniaczy gazowych i urządzeń badawczych lateksu. Celem dywizji podzespołów jest zapewnienie najwyższej jakości wentylatorów, dmuchaw, nagrzewnic i noży powietrznych wraz z poziomem usług, który umożliwia naszym klientom zintegrować nasze produkty i systemy bezproblemowo do własnego procesu.

  • Pompy zanurzeniowe z filtrem samoczyszczącym

Rotorflush

Firma Rotorflush zajmuje się produkcją filtrów samoczyszczących i nieustannie dodaje i doskonali swoje produkty. Innowacyjne filtry Rotorlush są obecnie sprzedawane na całym świecie i znajdują zastosowanie wielu sektorach przemysłu.

  • mieszalniki do kontenerów IBC Euromixers

Euromixers

Firma Euromixers ma ponad 30-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji mieszalników oraz mieszadeł przemysłowych do cieczy. Firma Euromixers posiada specjalistyczną wiedzę w zakresie technik mieszania i oferuje zaawansowane rozwiązania. Mieszalniki do kontenerów IBC marki Euromixers są wytrzymałe, energooszczędne i posiadają oznaczenie CE.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.

Call Now Button