Logo minvent
Innowacja w technologii pneumatycznych pomp membranowych

Aktualności

  • Nowa 3 calowa pneumatyczna pompa membranowa o wysokiej wydajności

Nowa 3-calowa pneumatyczna pompa membranowa o wysokiej wydajności

21 marca 2023

Pumps 2000 oferuje obecnie najnowszą technologię w pompach membranowych, wprowadzając 3” pompę z zaworem kulowym HV o wysokiej wydajności.

 

Ta pneumatyczna pompa z podwójną membraną daje natężenie przepływu 1579 l/min – znacznie większą wydajność w każdym punkcie charakterystyki, niż konkurencyjne modele. Chociaż komora zewnętrzna i porty przyłączeniowe mają 3 cale, w pompie zastosowano opatentowany 4-calowy silnik pneumatyczny, wykorzystujący nową technologię zwiększającą wydajność. 3” pompa pneumatyczna z zaworem kulowym o wysokiej wydajności jest idealna dla najbardziej wymagających zastosowań w wielu gałęziach przemysłu, w tym w kopalniach i tunelach, produkcji chemicznej, budownictwie, przetwórstwie spożywczym, wydobyciu ropy i gazu, kontroli zanieczyszczeń, produkcji masy celulozowej i papieru oraz oczyszczaniu wody i ścieków.

 

Kilka opatentowanych funkcji umożliwia Pumps 2000 oferowanie wiodących na rynku rozwiązań o niskich kosztach eksploatacji przy jednoczesnym zapewnieniu wyjątkowej wydajności w najtrudniejszych warunkach pracy. Pompy te są zaprojektowane specjalnie do przenoszenia ściernych, gęstych i korozyjnych płynów.

 

Najważniejsze cechy i zalety obejmują :

 

  • Opatentowane membrany i zawory samoczyszczące
  • Zdolność przepompowania dużych cząstek o średnicy 33 mm
  • Samosmarujące, zapobiegające oblodzeniu modułowe komponenty silnika pneumatycznego, które nigdy nie wymagają smarowania
  • Przewodzące tworzywo sztuczne (FRASplas) bezpieczne w środowisku zagrożonym wybuchem, posiadające certyfikat ATEX I M1
  • Wysoka wysokość ssania
  • Możliwość naprawy na miejscu

 

Pneumatyczne pompy membranowe seria żółta

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.

Call Now Button