Logo minvent
pompy zanurzeniowe z filtrem samoczyszczącym

Aktualności

  • Pompy pneumatyczne membranowe: z Australii do zastosowań na całym świecie

Pompy pneumatyczne membranowe: z Australii do zastosowań na całym świecie

27 lutego 2023

Oferowane pompy cechuje niewielki ciężar, zwiększona żywotność części zamiennych oraz możliwość pompowania dużych cząstek stałych. Obecnie pompy Pumps 2000 nadal są używane w górnictwie węglowym i górnictwie zwięzłych surowców skalnych na całym świecie, jak również w przemyśle, branży morskiej, budownictwie, przetwórstwie żywności, przemyśle chemicznym i kontroli zanieczyszczeń.
Celem firmy Pumps 2000 jest dostarczanie najlepszych i najbardziej niezawodnych produktów. Nasza siedziba jest zlokalizowana w Nowej Południowej Walii w Australii, natomiast inne oddziały regionalne znajdują się w Ameryce Północnej, Europie i Afryce. Przy pomocy własnych zasobów opracowaliśmy kompletne procesy od koncepcji wstępnej do produktu końcowego, obejmujące projekt, technologię wtrysku, obróbkę skrawaniem, montaż i czynności serwisowe. Wraz z kompleksowym zespołem wsparcia technicznego dla naszych dystrybutorów, przedstawicieli i użytkowników końcowych stworzyliśmy obiekty serwisowe i magazynowe w różnych krajach, aby zapewnić szybką dostawę pomp i części zamiennych na całym świecie.

Różne opatentowane funkcje sprawiają, że firma Pumps 2000 oferuje wiodące rozwiązania zapewniające niskie koszty w całym okresie eksploatacji, a jednocześnie możliwość użytkowania w trudnych warunkach. Obecnie opracowujemy kilka nowych produktów. Zastosowanie formowania wtryskowego dało firmie Pumps 2000 większą swobodę w doborze materiałów i umożliwiło skonstruowanie pomp nie wymagających smarowania, a także opracowanie własnych tworzyw sztucznych. Unikalne połączenie wewnętrznego działu badań i rozwoju z działami produkcyjnymi pozwala nam zaoferować pneumatyczne pompy membranowe i układy pompowe, które znacznie przewyższają pod względem technicznym i jakościowym produkty naszej konkurencji.

Wszystkie produkty Pumps 2000 są certyfikowane zgodnie z dyrektywą ATEX oraz odnośnie procesów produkcyjnych, są zgodne z normami dotyczącymi systemów zarządzania jakością Międzynarodowej Organizacji Normalizacyjnej ISO 9000 oraz ISO/IEC 80079-34 Przestrzenie zagrożone wybuchem: Zastosowanie systemów jakości.

Doświadczony zespół firmy Pumps 2000 jest zawsze gotowy, aby pomóc Państwu w rozwiązywaniu problemów w zakresie pompowania. Prosimy o kontakt w przypadku jakichkolwiek pytań.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.

Call Now Button